Triple Threat (Action Movie, Crime, Full Length, English, Feature Film) free full youtube movies

Bjgtjme - Full Length Movies · 1,872,059 views
Triple Threat (2005), Action, Crime, Full Length, English, Feature Film, Entire Flick, Buong Pelikula, Libreng Pelikula: A terrorist plot forces a beautiful assassin to come out of retirement.

Director: Mark Vasconcellos
Writer: Mark Vasconcellos
Stars: Lorin Davis, Curt Bonnem, Kay West
Runtime 1h 34min

Ex-assassin, Dina Lo Bianca, receives an offer she cannot refuse, thrusting her back into the world of hired guns, espionage and surveillance. With the help of her young se*xy protégé and Dina's new straight-laced love interest, the femme fatal uncovers a sinister plot involving murder, terrorism and international intrigue. Dina's intended target leads her directly into the line of fire and exposes those around her to the dangers of dealing with terrorists and a maniacal and deadly opponent. Hunters become the hunted, identi*ties become obscured and deception becomes as crucial as the truth. Beauty, brains, and a killer personality- "Triple Threat" is an action filled thriller, loaded with bikinis, bikes, brawls and action - Charlie's Angels meets Easy Rider meets Bond! A fun, entertaining, rocking and se*xy feature with rising star talent presented by a true independent film director: Mark Vasconcellos

De mooie Dina Lo Bianca krijgt een aanbieding die ze niet kan weigeren. Deze femme-fatale ontdekt een duister plot over moord, terrorisme en internationale intriges. Dina komt midden in het web van misdaad, terrorisme en verraad terecht. Hoe slaat ze zich hier doorheen?

Na to, že je to lacině udělaný nezávislý film, je to docela zábavné a dobře natočené (až na několik opravdu nepovedených střihů a občas trochu nevyvážený zvuk). Příběh pojednává o nájemné vražedkyni "v důchodu", která má za úkol zlikvidovat jistého chlapíka, který představuje hrozbu státní bezpečnosti. Jenomže Dina je chytrá holka, a tak si rozjede takové malé vyšetřování na vlastní pěst, aby zjistila, že vše je trochu jinak. Děj není nic spešl, obsahuje několik nepřekvapujících zvratů a hodně vaty. Některé scény by potřebovaly zkrát*it jako sůl (hlavně okleštění od zbytečných dialogů by neuškodilo). Jiné zase působí jako samoúčelná vata (např. Dina sleduje svůj cíl a protože chlapík hezkou dobu pokuřuje doutník a telefonuje, tak se naše assassinka rozhodně navléct si plavky, půjčit si prkno a jít si zasurfovat). Kromě drsné motorkářky Diny se ve filmu objeví ještě její s*exy partnerka Val, která neustále končí svázaná a umlčená roubíkem. O tuto zábavu se jí stará záporačka Randy, lesbická černoška s poprsím, které by mohla závidět i Pamela a nechutně hubenými ručičkami. Dále tu máme Dinina milence Daniela, což je tak trochu trouba pracující pro armádu, poté Mikeyho Ravela, který je Dininým prvním cílem a je to snad ještě větší trouba a nakonec hlavního záporáka s legračním jménem Aglio Olio. Někteří herci byli docela fajn, jiní zase dost toporní. Docela mě potěšila příjemná rocková hudba, která mě celým filmem provázela.

#freemovies #moviesonline #watchfree

************
COPYRIGHT: All of the films published by us are legally licensed. We have acquired the rights (at least for specific territories) from the rightholders by contract. If you have questions please send an email to: [email protected]